Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,22 lutego
Imienieny:
Marta, Małgorzata, Piotr
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
TAJEMNICZA AKCJA W KOKORZYNIE
obrazek

Mimo, że akcja trwa od godzin popołudniowych, to nadal nie są udzielane żadne informacje. – Dziś nie mogę na ten temat nic powiedzieć – usłyszeliśmy od rzecznik kościańskiej policji. Możliwe, że więcej o akcji dowiemy się dopiero w środę. Do Kokorzyna wezwani zostali też kościańscy strażacy na prośbę Centralnego Biura Śledczego. Ich zadaniem było zabezpieczenie terenu. Obecność grupy ratownictwa chemicznego wskazywałaby na odnalezione tam, groźne substancje chemiczne, z kolei obecność CBŚP rodzi domniemanie, że może chodzić o narkotyki, lub inne używki.

Praktycznie w samym środku Kokorzyna, pomiędzy ul. Długą, Ogrodową i Kościańską, niedaleko sali wiejskiej, został ogrodzony dość spory obszar. W środku znajduje się specjalistyczny pojazd, prawdopodobnie ratownictwa chemicznego, a także rozłożony został namiot. Niestety policja pilnuje, by nikt nie zbliżał się do ogrodzonego terenu. Na miejscu również nie są udzielane żadne informacje. Jak udało nam się dowiedzieć, choć nie są to pewne informacje, służby będą pracować tam także w środę i wtedy możliwe będzie uzyskanie jakichkolwiek informacji.


inf z ekoscian
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ