Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
czwartek,19 lipca
Imienieny:
Alfred, Wincenty, Włodzisław
dziś
pogoda_1
18°C
jutro
pogoda_2
19°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
PIELGRZYMKA DO LICHENIA - GALERIA
obrazek
Mieszkańcy wsi Kokorzyn 09.09.br wyruszyli na pielgrzymkę do Lichenia wyjazd ten połączony został z Krajowym Zjazdem Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski. Pielgrzymi jak przystało uczestniczyli w nabożeństwie, następnie zwiedzano sanktuarium Licheńskie a później udali się na Krajowy Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich gdzie raczono się pieśniami ludowymi śpiewanymi przez zespóły z różnych stron Polski. Degustowano regionalne potrawy oraz kosztowali ze smakiem tort malinowio jagodowy na cześć jubileuszu gazety ''Gospodyni'' Przyszedł czas na ciepły posiłek zajadano się żurkiem, białą kiełbasą, kaszanką różnymi wędlinami a to wszystko za sprawą pikniki wieprzowiny który to przygotowali producenci wieprzowiny w wielkopolsce.

Wjazd okazał się wspaniałym duchowym przeżyciem ale też smacznym cielesnym doznaniem, wszyscy cali , zdrowi i bardzo zadowoleni wrócili do domów.

GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ