Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,25 marca
Imienieny:
Maria, Ireneusz
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Marieta Szkudlarska - otrzymała mandat radnego Gminy Kościan bez głosowania
obrazek
Przedstawiamy Państwu nowych radnych w Gminie Kościan. Gminna Komisja Wyborcza w Kościanie zakończyła procedurę rejestracji kandydatów do Rady Gminy Kościan. Cztery osoby z naszego Komitetu Wyborczego Porozumienie Ziemia Kościańska w okręgach, w których byli jedynymi kandydatami, otrzyma mandat radnego bez głosowania. Są nimi Jan Szczepaniak, Marieta Szkudlarska, Jolanta Beszterda i Zdzisław Gidaszewski. Są to doświadczenie samorządowcy, znani i lubiani w swoich okręgach, którzy z powodzeniem sprawują funkcje Radnych Gminy Kościan od wielu lat. Gratulujemy!

/kopiowano z gazety/


Szanowni wyborcy okręgu nr 12 ---- jestem już Radną Gminy Kościan - bez głosowania zg z Ordynacja Wyborczą tak się stało, takie Prawo Wyborcze to już moja V kadencja , jestem przekonana że będzie owocna we wszystkich działaniach dla dobra mieszkańców Gminy Kościan - tak jak minione .

Ogromnie zachęcam aby pójść głosować na Wójta Gminy Kościan Andrzeja Przybyła który jest jedynym kandydatem na to stanowisko , na Radnych Powiatowych oraz na Radnych do Sejmiku Wojewódzkiego
Komentarze
17 PAŹDZIERNIK 2018
Komentarz dodał: Grzegorz Smoczyk
układy i nic więcej ?
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ