Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,18 stycznia
Imienieny:
Piotr, Małgorzata
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
'' ZAWSZE CI SAMI ''
obrazek
Tylko nieliczni odpowiedzieli na apel sprzątania terenów zielonych i na dodatek zawsze'' Ci Sami'' brak młodzieży , która praktycznie codziennie przesiaduje w tym miejscu, brak dzieci a praca wcale nie był a trudna // lekcja solidarności w pracach na rzecz całego środowiska po raz kolejny nie została odrobiona mieszkańców ponad 600 osób
niespełna 3% wrażliwców//

Pozostawię to oczywiście bez komentarzy , bo i po co ??

Pamięć ludzka jest zawodna tylko nieliczni pamiętają / jeżeli chcą/ jak teren przy stawie wyglądał przed rokiem 2013/ / zarośnięty ,że trudno było się dostać do brzegu stawu, koszony raz w roku kosiarką rotacyjna a jeszcze przedtem z kopcami ziemniaków, ze stogami siana , słomy czy nawet drewnianymi garażami. A dzisiaj piękny , ale to kosztuje ciężkiej fizycznej pracy nielicznej grupy zapaleńców a może ''' wariatów '''??

Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim dla których dobro i piękno wspólnoty na ogromne znaczenie i jest ważniejsze od głupiego gadania.


z poważaniem
Sołtys
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ